3 چالش عمده پیش روی خاتمی برای کاندیداتوری

قائم مقام جمعیت ایثارگران با بیان اینکه رییس جمهور سابق با 3 چالش عمده مواجه است، گفت: اولین چالش آقای خاتمی عدم اعتماد مردم به جریان دوم خرداد است چون در این دوره 8 ساله، عملکرد قابل قبولی نداشته و هنوز ذهنیت عدم کارآمدی دولت اصلاحات برای مردم وجود دارد.
به گزارش رجانیوز، فروزنده چالش دوم خاتمی را جریان های افراطی اطراف وی ذکر کرد و افزود: در دایره دوم خرداد، جریان های افراطی ساختارشکن حضور دارند و اعتقادی به مبانی حکومت و قانون اساسی ندارند و آقای خاتمی باید مشخص کند که با این افراد چه می کند؟
وی در ادامه به سومین چالش پیش روی خاتمی اشاره کرد و ادامه داد: آقای خاتمی که در 8 سال مسئولیت خود مورد آزمون قرار گرفته است، آیا برای حل مشکلات حرف جدیدی دارد؟
فروزنده با بیان اینکه بسیاری از مشکلات در زمان آقای خاتمی بوده و نه تنها مرتفع نشده، بلکه تشدید هم شده است، ادامه داد: در هر صورت آقای خاتمی باید به افکار عمومی برنامه های خود را ارائه دهد.
قائم مقام جمعیت ایثارگران اظهارات خاتمی را مبنی بر اینکه نگرانی خاصی از نتیجه انتخابات ندارد، نوعی فرار به جلو ارزیابی و تصریح کرد: معتقدم اقبال مردم نسبت به آقای خاتمی کاهش یافته و شاهد این مسئله عدم اعتماد به جریان مورد حمایت او در انتخابات های شورای شهر دوم، مجلس هفتم، ریاست جمهوری نهم، شورای شهر سوم، خبرگان و مجلس هشتم است.
فروزنده با بیان اینکه جمعیت ایثارگران حاکمیت جریان دوم خرداد را به نفع حاکمیت کشور و نظام نمی داند، اظهار داشت: موفقیت جریان دوم خرداد، صرف نظر از مصادیق آن خط قرمز ماست و باید تمام اصولگرایان تلاش کنند که جریان دوم خرداد حاکم نشود.

/ 0 نظر / 7 بازدید