روحانی:جواب انتقاد هوچی گری نیست

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص اینکه برخی رسانه ها انتقادات اخیر او از برخی برنامه ها و عملکردهای دولت را سیاسی و انتخاباتی قلمداد کرده اند گفت: متاسفانه عده ای از افراد و سایتها در مقابل انتقادات من هوچی گری کردند در حالی که جواب انتقاد هوچی گری نیست.

دکترحسن روحانی که با خبرنگار مهر گفتگو می کرد خاطرنشان کرد: اگر می گوییم انتقاد باید منصفانه باشد ، پاسخ به انتقاد هم باید منصفانه باشد و علاوه بر این ، وقتی کسی خود از دیگران انتقاد می کند باید تحمل انتقاد دیگران را نیز داشته باشد.

نماینده رهبر انقلاب در شورای عالی امنیت ملی افزود: کسی که مورد نقد قرار می گیرد باید به مواردی که مورد نقد قرار گرفته پاسخ بگوید و اینکه در برابر هر انتقادی گفته شود سیاسی و انتخاباتی بوده این هوچی گری و فرار از پاسخگویی است.

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به اینکه آیا این مرکز درباره موضوع حسین موسویان معاون مرکز و اتهاماتی که در جریان آن به مرکز تحقیقات نسبت داده شد از کسی شکایت کرده است گفت : خیر، مرکز تحقیقات نیازی برای این کار احساس نکرد چون حقیقت موضوع برای همگان مشخص شده و نیازی به شکایت نبود. هرچند خود آقای موسویان اقدام به شکایتهای شخصی کرده است که حلالیت خواهی اخیر آقای توکلی هم در همین رابطه انجام شد.

عضو مجلس خبرگان رهبری در خصوص احتمال حضور خود در عرصه انتخابات ریاست جمهوری بار دیگر گفت : هنوز در این باره تصمیمی نگرفته ام.

/ 0 نظر / 6 بازدید