این سخنرانی خیلی معنادار بود

سردبیر نشریه توقیف شده آدینه که اینک در آلمان اقامت دارد، طی مقاله ای در رادیو فردا از بی برنامگی اصلاح طلبان انتقاد کرد!
فرج سرکوهی با اشاره به حمله اخیر خاتمی به دولت در کنار سخنان حسن روحانی و... نوشت: این سخنان از فقر برنامه ای و مفهومی خاتمی خبر می دهد. سخنان او می توانست نویدبخش طرح و برنامه ای جذاب، نو و کارساز باشد اما درستی پیش بینی کسانی را نشان داد که بخت پیروزی او در برابر احمدی نژاد و کروبی را بسیار اندک ارزیابی می کنند و معتقدند چهره ای که 11 سال پیش با طرح مفهوم و برنامه های تازه و جذاب برای رأی دهندگان به چهره ای محبوب تبدیل شد، جز تکرار شکست خورده 8 سال ریاست جمهوری خود، مفهوم و برنامه ای کارساز در سر ندارد و دچار فقر مفهومی شده است.
این عنصر لائیک می افزاید: مهم ترین سازمان سیاسی مدافع لیبرالیسم اقتصادی (کارگزاران) با آگاهی بر همین واقعیت فقر مفهوم و برنامه، از پیروزی نامزدهای مطلوب خود آقایان حسن روحانی و محمد خاتمی ناامید شده و در هفته های اخیر به حمایت از آقای مهدی کروبی برخاسته که تا چندی پیش او را به پوپولیسم و مخالفت با بخش خصوصی متهم می کرد. اما جبهه مشارکت و سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی هنوز چشم به راه اعلام نامزدی محمد خاتمی هستند و امیدوارند کارگزاران به وعده قبلی خود در حمایت از خاتمی عمل کنند.

/ 0 نظر / 4 بازدید