ویژه

 

 

 

 

تمهیدات آمریکا برای اخلال در سفر احمدی نژاد

آمریکا، زخم خورده از سفر قبلی دکتر احمدی نژاد به نیویورک و روشنگری‌های او در سازمان ملل و نیز دانشگاه کلمبیا، برای ناموفق ماندن سفر آتی رئیس جمهور تلاش می‌کند

 

. گذشته از این که در فاصله کمتر از یک هفته به این سفر، آمریکا هنوز برای هیچ یک از اعضای هیئت ایرانی ویزا صادر نکرده،‌ دولت این کشور اقداماتی را برای حضور پررنگ‌تر ضدانقلاب در نیویورک انجام داده است.

خبرگزاری فارس گزارش داده است احمد باطبی از آشوبگران تیرماه

 

78 کوی دانشگاه که مدتی است از کشور گریخته و به امریکا پناهنده شده است، با دریافت کارت خبرنگاری قرار است در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل حضور یابد. باطبی در سایت شخصی خود نوشته است که بدون پاسپورت و روادید خبرنگاری برای او کارت خبرنگاری صادر شده است.

روز گذشته همچنین عناصر گروهک منافقین با در دست داشتن پرچم این گروهک جنایتکار اجتماع چندنفره‌ای را در اعتراض به واگذاری مقر اشرف به دولت عراق در مقابل مقر سازمان ملل در نیویورک برگزار کردند

 

.

در همین حال احمدی نژاد با اشاره به جوسازیهای رسانه های آمریکایی گفت

 

: آنها دارند زمینه سازی می کنند تا ما کار خود را به نحو احسن انجام دهیم.

/ 1 نظر / 3 بازدید
دفتر ارتباط مردمی مهندس موسوی

پایگاه ارتباط مردمی میرحسین موسوی با هدف دریافت، انتقاد، پیشنهاد، پرسش‌ها و نظر موافقان و مخالفان راه‌اندازی شد. شما می‌توانید از این طریق و نیز با ارسال SMS به شماره 30008328 در کوتاه‌ترین زمان ممکن نظر خود را در این پایگاه نمایش دهید. همچنین تالارهای گفتگو، فضایی آزاد برای تبادل نظر است که دسترسی به آن بدون محدودیت برای مخالف و موافق فراهم شده است. دریافت فرم همکاری، اطلاع از اخبار، برنامه‌ها و بیانیه‌ها، مشاهده تصاویر و ویدئوهای میرحسین موسوی از بخش‌های دیگر این پایگاه است. با معرفی نشانی www.mirhoseyn.ir به همه ایرانیان و ایران‌ دوستان، رسالت خود را در مهم‌ترین حادثه سیاسی و اجتماعی سال ایفا نمایید.