پاسخ مثبت کروبی برای کاندیداتوری

ه گفته سخنگوی حزب اعتمادملی، مهدی کروبی دبیرکل این حزب در جلسه دوشنبه شب شورای مرکزی «اعتمادملی» اعلام کرد که «برای توسعه کشور» میل دارد به دعوت ها برای کاندیداتوری ریاست جمهوری آینده پاسخ مثبت دهد.
اسماعیل گرامی مقدم دراین باره به ایسنا گفت: آقای کروبی تصمیم حزب اعتمادملی را براساس نهادینه کردن کار حزبی و تاکید بر فعالیت های حزبی ارزشمند خواندند و به عکس العمل های مثبت و منفی درباره نامزدی خود اشاره کردند و گفتند که شاهد تخریب هایی در همین راستا بوده ایم و متاثریم که چرا عده ای فضای سیاسی کشور را این قدر آلوده می کنند و حزب ما تنها گناهش این است که تصمیم حزبی گرفته و به همین دلیل با هجوم های تخریبی مواجه شده است.
این عضو شورای مرکزی حزب اعتمادملی ادامه داد: آقای کروبی مجدداً بر خویشتنداری اعضای حزب تاکید کردند و گفتند درست است که مرد سیاست هستم و سعی کرده ام فعالیت سیاسی را حرفه ای پیش ببرم اما اهل سیاسی کاری نیستم.
وی خاطرنشان کرد: آقای کروبی گفتند که کسانی که در جبهه اصلاحات رفتارهای خلاف اخلاق از خود بروز داده اند، به نظر می رسد نه حزب را می شناسند نه شخصیت مرا. ما دوران سختی را پیش و پس از انقلاب گذرانده ایم و قطعاً این گونه تخریب ها هم اعتمادملی و هم مرا در راهی که می پیماییم، نه تنها تضعیف نمی کند، بلکه منسجم تر و راسخ تر به تصمیم خود خواهد کرد.
کروبی گفت که مصمم به ارائه پاسخ مثبت به درخواست هاست
رئیس دفتر حقوقی حزب اعتمادملی گفت: کروبی مصمم است به درخواست کنندگان حضور وی در انتخابات ریاست جمهوری پاسخ مثبت بدهد.
سیدمحمد حائری رئیس دفتر حقوقی حزب اعتمادملی در گفتگو با خبرگزاری فارس، با اشاره به جلسه شب گذشته شورای مرکزی حزب اعتمادملی گفت: در این جلسه آقای کروبی طی سخنانی به وضعیت انتخابات ریاست جمهوری پرداخت و گفت که مصمم به پاسخ مثبت دادن به درخواست کنندگان حضور در انتخابات ریاست جمهوری است.
حائری افزود: به گفته کروبی، وی برای خدمت به مردم و توسعه کشور پاسخ خود را اعلام خواهد کرد.
رئیس دفتر حقوقی حزب اعتمادملی افزود: همه اصرار داریم که با توجه به اقبال عمومی و میل نخبگان و شخصیت ها به آقای کروبی، ایشان اعلام نظرنهایی کنند.
حائری در پایان اظهار داشت: استنباط من این است که کروبی حتماً وارد عرصه انتخابات خواهد شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید