سفر انتخاباتی کروبی به قم

سخنگوی حزب اعتماد ملی از سفر مهدی کروبی به قم برای دیدار با مراجع تقلید و رایزنی های انتخاباتی خبر داد.
به گزارش رجانیوز ،اسماعیل گرامی مقدم در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: کروبی در آخرین بررسی های خود، روز پنجشنبه آتی عازم قم می شود و با برخی از مراجع تقلید، علما، فضلا و فعالان سیاسی شهرستان قم ملاقات خواهد کرد.
گرامی مقدم تاکید کرد: در حقیقت سفر کروبی به قم، آخرین مسیر بررسی های وی برای تصمیم گیری، ورود یا کناره گیری از انتخابات خواهد بود.
وی درباره زمان اعلام نتیجه از سوی کروبی خاطر نشان کرد: تصمیم گیری در این زمینه با شخص وی است که نتایج را چه زمانی اعلام کند.
گرامی مقدم با بیان اینکه "درباره قطعی کردن باید خود کروبی صحبت کند"، افزود: به نظر می رسد که آقای کروبی تا پایان هفته به جمع بندی خود درباره مصوبه حزب اعتماد ملی خواهد رسید و تصور ما این است که تا هفته آینده بررسی های آقای کروبی به اتمام می رسد.
عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی درباره احتمال اعلام نظر نهایی کروبی همزمان با برگزاری نخستین کنگره سراسری این حزب تصریح کرد: از آنجا که در کنگره بیشتر به کارهای حزبی خواهیم پرداخت، احتمال زیادی دارد آقای کروبی تا کنگره به جمع بندی نهایی برسد و قبل از کنگره تصمیم نهایی را اعلام کند.
سخنگوی حزب اعتماد ملی درباره جلسه امروز شورای مرکزی حزب نیز گفت: حتما بحث های انتخاباتی و همچنین صحبت های آقای کروبی در برنامه هست.
وی با اشاره به اینکه "احتمالا بحث هایی درباره ائتلاف مطرح خواهد شد"، درباره صحبت های کروبی در این جلسه اضافه کرد: کروبی گزارش هایی درباره ملاقات های خود با مقام معظم رهبری، آقای خاتمی و آقای هاشمی را ارائه می کند.
گرامی مقدم افزود: وی با چهره های سیاسی دیگر نیز دیدارهایی داشته است که گزارش مبسوطی از زمان تصویب نامزدی وی در حزب تا به امروز را ارائه خواهد کرد

/ 0 نظر / 6 بازدید