صحت و سقم خبر حمایت خاتمی از کروبی

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران: تا به امروز نه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و نه خاتمی در مورد کاندیداتوری کروبی بحثی نداشتند/ تمام محور گفتگوها بر روی کاندیداوری خاتمی بوده است

هدایت ا... آقائی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: تا به امروز نه خاتمی در مورد حمایت از کاندیداتوری کروبی با شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و سایر اصلاح طلبان صحبتی کرده است و نه سایر گروه های شورای هماهنگی با وی در مورد کاندیداتوری کروبی صحبتی کرده اند.

وی تصریح کرد: تمام دیدارهای شورای هماهنگی جبهه اصلاحات با خاتمی تا به امروز در مورد حضور وی در انتخابات پیش رو و دعوت از وی برای کاندیداتوری بوده و هیچ یک از طرفین (شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و خاتمی) در مورد کاندیداتوری نامزدهای دیگر در جبهه اصلاحات با هم صحبتی نداشته اند.

دبیر کل مجمع نمایندگان ادوار مجلس: خاتمی گفته تصمیمات خود را در ارتباط با انتخابات در زمان مقتضی اعلام می کند

همچنین، در این ارتباط دبیر کل مجمع نمایندگان ادوار مجلس نیز گفت: انتشار خبر اعلام حمایت خاتمی از کاندیداتوری کروبی از سوی اعتماد ملی برای تعیین جایگاهی برای حزب اعتماد ملی مطرح شده است.

یدا... اسلامی در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران افزود: خاتمی طی مذاکراتی که با احزاب و گروه ها داشته، اعلام کرده تصمیمات خود را در ارتباط با انتخابات دور دهم ریاست جمهوری در زمان مقتضی اعلام می کند.

وی تصریح کرد: انتشار خبر مبنی بر اینکه خاتمی از کاندیداتوری کروبی حمایت می کند، بر اساس مشخص کردن جایگاه برای حزب اعتماد ملی بوده و رسانه ها پیام را بر اساس خواسته های خود منعکس داده اند.

/ 0 نظر / 4 بازدید