دستور رئیس جمهوربرای پی گیری فوری پشت صحنه کمک 5میلیونی

رئیس جمهور کشورمان با تاکید بر عدم مسامحه با افراد خاطی، رئیس دفتر بازرسی خود را مأمور پی گیری ویژه اقدام اخیر مدیرکل پارلمانی دولت کرد.
به گزارش خبرنگار کیهان، دکتر محمود احمدی نژاد، پس از اطلاع از اقدام مدیرکل پارلمانی دولت در دادن رشوه به امضاءکنندگان استیضاح وزیر کشور جهت بازپس گرفتن امضای خود، «عبدالرضا شیخ الاسلامی» رئیس دفتر بازرسی ریاست جمهوری را مأمور کرد که به صورت ویژه موضوع را پی گیری و گزارش نهایی خود را به اطلاع رئیس جمهور برساند.
شیخ الاسلام نیز طی دو روز گذشته با نمایندگانی که در جریان موضوع بوده اند گفت وگو کرده و قرار است به زودی نتیجه تحقیقات خود را به اطلاع رئیس جمهور برساند.
احمدی نژاد تاکید کرده است که با هیچ فردی از امور مربوط با دولت خویشاوندی ندارد و به شدت و بدون تسامح با خاطیان برخورد خواهد کرد.
روز چهارشنبه هفته گذشته، مدیرکل پارلمانی دولت مبلغ 5میلیون تومان به بهانه کمک به مساجد در اختیار برخی نمایندگان قرار می داد و در عوض اقدام به امضای دو رسید که یکی مربوط به دریافت مبلغ مذکور و دیگری راجع به پس گرفتن امضای استیضاح وزیر کشور بود از نمایندگان می کرد که این اقدام با واکنش شدید یکی از نمایندگان تهران روبرو شد.
دکتر غلامحسین الهام، سخنگوی دولت نیز دیروز با تأیید خبر مأموریت ویژه شیخ الاسلام برای پی گیری موضوع فوق اعلام کرد: قطعا دولت در این ماجرا با هر خلافی که صورت گرفته باشد بدون مسامحه برخورد می کند اما قبل از هر داوری باید ماجرا از همه جوانب مورد بررسی دقیق قرار گیرد و نباید تحت تاثیر فضاسازی های موافق و مخالف استیضاح قرار گرفت.
سخنگوی دولت ادامه داد: استیضاح حق مجلس است و تا پیش از این هم سابقه داشته؛ دولت نهم نیز شفاف و قانونمند است و با هر نوع روش مغایر با این مبانی به سختی مخالف است.
الهام خاطرنشان کرد: دولت نهم وارد بازی هایی که قانونمندی و شفافیت و ارزش های حاکم و اصول محکم دولت را مخدوش کند، نمی شود و در مقابل آن ایستادگی می کند.

  
 
 

/ 2 نظر / 7 بازدید
دفتر ارتباط مردمی مهندس موسوی

پایگاه ارتباط مردمی میرحسین موسوی با هدف دریافت، انتقاد، پیشنهاد، پرسش‌ها و نظر موافقان و مخالفان راه‌اندازی شد. شما می‌توانید از این طریق و نیز با ارسال SMS به شماره 30008328 در کوتاه‌ترین زمان ممکن نظر خود را در این پایگاه نمایش دهید. همچنین تالارهای گفتگو، فضایی آزاد برای تبادل نظر است که دسترسی به آن بدون محدودیت برای مخالف و موافق فراهم شده است. دریافت فرم همکاری، اطلاع از اخبار، برنامه‌ها و بیانیه‌ها، مشاهده تصاویر و ویدئوهای میرحسین موسوی از بخش‌های دیگر این پایگاه است. با معرفی نشانی www.mirhoseyn.ir به همه ایرانیان و ایران‌ دوستان، رسالت خود را در مهم‌ترین حادثه سیاسی و اجتماعی سال ایفا نمایید.

جانيوز

آسمان دلم ابری بود و کوزه دلم خالی... دعا کردم که ببارد و لب تشنه سیراب شود... اما از آسمان دلم تگرگ بارید و کوزه شکست... باسلام وبلاگ پر محتوايي داريد از مطالبتون لذت بردم با مطلبي در مورد حمايت احمدي نژاد از مشائي به روزم خوشحال مي شم به من سر بزني