نامه محسن رضایی به لاریجانی

محسن رضایی به دکتر علی لاریجانی پیشنهاد کرده است در نشست سران قوا، وزیران اقتصاد و دارایی و نفت و نیز رییس کل بانک مرکزی حضور داشته باشند تا ضمن شناسایی کامل فرصت ها و تهدیدهای بحران مالی پیش روی بازارهای جهان، تصمیم های اتخاذ شده در تدوین بودجه سال آینده کشور مدنظر قرار گیرد.

محسن رضایی خواستار تشکیل جلسه سران قوا برای بررسی تاثیر بحران مالی جهان بر اقتصاد ایران شد.

به گزارش پایگاه اینترنتی دکتر محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه ای به دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، از وی خواست تا در جلسه سران قوا موضوع تاثیر بحران مالی جهان بر اقتصاد ایران به ویژه از نظر تحولات احتمالی بازار نفت بررسی شود و برای تبدیل تهدیدهای این بحران به فرصت برای کشور تصمیم گیری شود.

محسن رضایی پیشنهاد کرده است در نشست سران قوا، وزیران اقتصاد و دارایی و نفت و نیز رییس کل بانک مرکزی حضور داشته باشند تا ضمن شناسایی کامل فرصت ها و تهدیدهای بحران مالی پیش روی بازارهای جهان، تصمیم های اتخاذ شده در تدوین بودجه سال آینده کشور مدنظر قرار گیرد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در نامه خود به رییس مجلس شورای اسلامی ضمن تحلیل بحران اقتصادی جهانی و پیامدهای احتمالی آن روی اقتصاد ایران، راهکارهایی برای مقابله با آثار این بحران در داخل کشور و همکاری با کشورهای منطقه در کاهش آثار منطقه ای بحران ارائه کرده است.
وی در نامه خود بر استفاده از ظرفیت های اقتصادی و پیامدهای مالی این بحران به ویژه جذب سرمایه های سرگردان ایرانیان خارج از کشور تاکید کرده است.

/ 1 نظر / 5 بازدید
مرتضی

سلام دوست عزیز وب خوبی دارید....تبریک میگم[گل] امید وارم همیشه موفق باشید من تازه آپ کردم...یه سری بزنید[قلب] اگه دوست داشتید من رو با نام(عکس طنز/کاریکاتور/طنز/جک وsms(طنز ارسنجان))لینک کنید بعد خبرم کنید تا من هم شما رو لینک کنم