نصرالله:در صدد غافلگیری گسترده دشمن هستیم

روزنامه الاخبار که از روزنامه‌های نزدیک به حزب‌الله لبنان به شمار می‌رود به نقل از "سید حسن نصرالله" دبیرکل این حزب نوشت: از انتقام خون حاج عماد مغنیه عقب‌نشینی نکرده‌ایم.
به گزارش رجانیوز به نقل از فارس،روزنامه لبنانی الاخبار نوشت: سید حسن نصرالله دبیرکل حزب‌الله لبنان در یک نشستی اعلام کرد از گرفتن انتقام خون حاج "عماد مغنیه" یکی از رهبران حزب‌الله که به دست مزدوران رژیم صهیونیستی به شهادت رسید عقب‌نشینی نکرده است.
وی در این دیدار اعلام کرد: ما در صدد غافلگیری گسترده دشمن هستیم و از این موضع نیز عقب‌نشینی نکرده‌ایم.
عماد مغنیه، فرمانده ارشد حزب‌الله لبنان در جنگ 33روزه، سه شنبه 23 بهمن سال 1386 در انفجار خودروی بمب‌گذاری‌شده در مسیر حرکت وی در دمشق به شهادت رسید.
سید حسن نصرالله در مراسم خاکسپاری و گرامیداشت وی، رژیم صهیونیستی را عامل این ترور دانست و با تاکید بر اینکه خون مغنیه رژیم صهیونیستی را به سراشیبی سقوط خواهد کشاند، تهدید کرد که حزب‌الله انتقام خون مغنیه را می‌گیرد.
از سوی دیگر و در پی این تحولات که دامنه آن تاکنون ادامه پیدا کرده، تهدیدات بی‌سابقه مقامات رژیم صهیونیستی در روزهای اخیر افزایش دوچندان یافته است، آنها که پیش از این حتی برای حفظ ظاهر هم که شده اعلام می‌کردند در جنگ احتمالی آینده تنها رزمندگان حزب‌الله و گروههای مقاومت را هدف قرار خواهند داد اخیرا در تهدیداتی تازه با تاکید بر اینکه تمام مردم لبنان سید حسن نصرالله هستند، نوک تهدیدات خود را به سوی شهروندان لبنانی گرفتند.
از سوی دیگر مقامات ارشد حزب‌الله معتقدند که این حزب از هر زمانی آماده‌تر است و اسرائیل در صورت جنگی دوباره متحمل تلفات سنگینتری نسبت به گذشته خواهد شد.
به گفته آنها جنگ آینده بدتر از جنگ 33 روزه خواهد بود زیرا اسرائیلی‌ها دچار افسردگی هستند و در صورتیکه جنگی رخ دهد آنها دچار تلفات انسانی سنگینی

/ 0 نظر / 7 بازدید