به نام انتخابات، به کام سرویس های جاسوسی

سایت نوظهور وابسته به حزب مشارکت و مدعی حمایت انتخاباتی از آقای خاتمی هم شیوه جریان رسانه ای غربی و وهابی علیه جمهوری اسلامی را پیشه خود کرده است!
پس از آن که جریان رسانه ای غربی و عربی- با گرایش وهابی- در کنار رسانه های ضدانقلاب فارسی زبان با هدایت برخی سرویس های جاسوسی غربی و عربی، القای سخت گیری جمهوری اسلامی بر اهل سنت را در دستور کار قرار دادند، سایت یاری نیوز هم اخیرا با انتشار سلسله مطالبی، پیگیر همان محور تبلیغاتی شده و چنین القا می کند که دولت جمهوری اسلامی بر اهل سنت سیستان و بلوچستان سخت گیری و ایجاد محدودیت می کند. از جمله یکی از اعضای حزب مشارکت با طرح برخی ادعاها علیه دولت، آنها را نامسلمان مسلمان نما معرفی کرد.
سایت مذکور که ابتدا به نام خاتمی نیوز آغاز به فعالیت کرد، در تحلیل های خود چنین القا می کند که به خاطر انتخابات و حمایت از اصلاح طلبان و جمع آوری آرای اهل سنت به نفع این طیف وارد بحث های اخیر شده اما توجه به محتوای تفرقه افکنانه سایت به ظاهر انتخاباتی مذکور نشان می دهد که پروژه اتفاقا پروژه ای کاملا ضدامنیتی است که مشابه آن عینا توسط گروهک های تروریستی- نظیر گروهک ریگی- پیگیری می شود تا شکاف القایی شیعه و سنی در مرزهای کشور کاملا جا بیفتد.
یاری نیوز بدون ارائه سندی مدعی شد برخی رهبران اهل سنت تهدید به قهر با حاکمیت و تحریم انتخابات کرده اند، که این ادعای خلاف واقع ماهیت این یاریگران! را بیشتر آشکار می کند.
گفتنی است اخبار آشکار و علنی از گسترش فعالیت سازمان های جاسوسی آمریکا و انگلیس و برخی کشورهای مرتجع منطقه در مناطق مرزی از جمله جنوب شرقی ایران در راستای ایجاد تهدیدهای امنیتی علیه ایران حکایت می کند.

/ 1 نظر / 14 بازدید
نيشتر

اصلا چرا دروغ، همین پیش پای تو گفتم که یک غزل بنویسم برای تو احساس می کنم که کمی پیرتر شدم احساس می کنم که شدم مبتلای تو برگرد و هر چقدر دلت خواست بد بگو دل می دهم دوباره به طعم صدای تو از قول من بگو به دلت نرم تر شود بی فایده ست این همه دوری ، فدای تو! دریای من ! به ابر سپـردم بیـاورد : یک آسمان ، بهانه ی باران برای تو ناقابل است ، بیشتر از این نداشتم رخصت بده نفس بکشم در هوای تو باسلام وبلاگ زيبا وپر محتوايي داريد من قبلا هم به وبلاگت سر زده بودم از مطالبت لذت بردم خوشحال مي شم به من سر بزني ونظرت رو بگي... دیدم قدری گرفته ام انسان وقتی دلش گرفت از پی تدبیر می رود من هم رفتم