کوتاه

"جهان مدعی شد:
همزمان با احضار عبدا...جاسبی به دادسرا، معاون وقت عمران واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی به اتهام تصرف عدوانی و تخریب اراضی شخصی یک خانواده پس از تفهیم اتهام با قرار وثیقه یک میلیارد تومانی بازداشت شد. گفته می شود آیت ا...هاشمی شاهرودی رئیس  قوه قضاییه پس از مشاهده یک CD با عنوان «بازخوانی یک پرونده» تهیه شده توسط کمیته مردمی مبارزه با تخلفات جاسبی شامل فیلم مستندی از تصاویر دلخراش ضرب و شتم اعضای این خانواده، دستور رسیدگی ویژه به این پرونده را صادر کرد.

البرز نوشت: گفته می شود اخیرا تعداد ٣٠٠ نفر از اعضای فرقه ضاله بهائیت به اتهام اقدام علیه امنیت ملی و جاسوسی علیه کشور ایران بازداشت شده اند. برپایه این گزارش این موضوع به دنبال دستگیری و اعترافات فردی به نام خانجانی که از سران این فرقه بوده، اتفاق افتاده است شنیده شده در هنگام بازداشت خانجانی تعداد ٣۵٠ سکه طلا از وی کشف شده است.

بولتن نوشت:
شبکه تلویزیونی فاکس نیوز متعلق به نومحافظه کاران آمریکا نیز اعلام کرد: «تظاهراتی توسط یهودیان آمریکایی علیه حضور احمدی نژاد در نیویورک برگزار خواهد شد.»

جهان مدعی شد:گفته می شود آیت ا...مصباح یزدی در دیدار با احمدی نژاد از وی خواسته است که مشایی را برکنار کند. ظاهرا احمدی نژاد پس از سخنان مصباح یزدی متقاعد می شود که مشایی را از سازمان میراث فرهنگی برکنار کند.

برنا نوشت:
کوروش گوهربین رئیس اتحادیه فروشندگان طلا وجواهر عیارطلاهای وارداتی که به شکل قاچاق وارد کشور می شوند را ١۴ ذکر کرد و گفت؛ این در حالی است که این طلاها به نام ١٨ عیار به مردم فروخته می شوند.

البرز مدعی شد:
در پی خودداری شهردار شهر هشتگرد از پذیرش درخواست غیرقانونی یک عضو شورای این شهر، این عضو شورا از ادبیات ضرب و شتم برای تحت فشار گذاشتن شهردار استفاده کرد.

شهاب مدعی شد:در حالی که وزیر راه از استاندارد بودن بزرگراه های کشور و مجاز بودن سرعت ١۵٠ کیلومتر در ساعت خبر داده است، رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی این اظهارات را به شدت تکذیب کرد.

نوروز نوشت:
به دنبال انتقادات حسن روحانی از دولت نهم، بسیج دانشجویی با انتشار بیانیه ای صلاحیت وی را برای نامزدی در انتخابات آتی ریاست جمهوری زیر سوال برد.

رجا نوشت:
اصغر عربیان دادستان دیوان محاسبات از بررسی پرونده قرارداد کرسنت در این دیوان خبر داد.

/ 0 نظر / 2 بازدید